OBSŁUGA - Prime Water jonizatory wody
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 601 56 59 57 lub zostaw numer telefonu - oddzwonimy.
Zmień swoją wodę Zmień swoje życie
Porozmawiaj z ekspertem Prime Water
601 56 59 57 Info@JonizatoryPrime.pl

OBSŁUGA

Przykładamy dużą wagę do cech użytkowych jonizatorów. Poznaj funkcje jonizatora Prime i zobacz jak prosta jest jego obsługa.


Jonizatory Prime Water wyposażone są w czytelny system wyświetlania informacji prezentujący:
✓ Zużycie wkładów filtrujących,
które prezentowane jest osobno dla każdego z wkładów jako liczba litrów wody pozostałej do wymiany wkładu.

✓ Poziom nasycenia wody aktywnym wodorem H2 – unikatowa cecha wśród jonizatorów wody. System prezentuje je w jednostkach ppb (części na milion). Wskazanie na wyświetlaczu wartości np. 1200 oznacza zawartość w wodzie 1,2 mg/L aktywnego wodoru.

✓ Wartości pH produkowanej wody – odrębnie dla każdego z wybranych poziomów jonizacji.

Jonizatory odtwarzają także komunikaty głosowe (w języku angielskim – domyślnie oraz w języku hiszpańskim, rosyjskim), których głośność jest regulowana (komunikaty głosowe można też całkowicie wyłączyć).
Jonizator wody funkcje


Panel dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę jonizatora. Wystarczy dotknąć pole “ON/OFF”, aby uruchomić jonizator i produkcję wody. Wybrany rodzaj wody (alkaliczna, kwaśna. oczyszczona) zawsze podawany jest górną wylewką jonizatora. Zaletą modeli Prime jest zapamiętywanie ostatnio używanego trybu i poziomu jonizacji. Dzięki tej funkcji urządzenie zawsze uruchomi się na programie, który jest najczęściej używany.
Jonizator wody funkcje


Każdy z poziomów produkowanej wody można indywidualnie zaprogramować w zakresie mocy jonizacji. Sposób programowania jest bardzo intuicyjny i dostępny jednym kliknięciem z poziomu panelu urządzenia.
Jonizator wody programowanie


System autodiagnostyki kontroluje bieżące parametry urządzenia takie jak ciśnienie i temperatura wody, moc jonizacji, przepływ, częstotliwość uruchamiania.
Jonizator wody programowanie

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z FILMAMI PREZENTUJĄCMI OBSŁUGĘ JONIZATORA PRIME WATER