Jonizatory wody Prime Water - O firmie - Jonizatory wody Prime Water

Masz pytania? Zadzwoń do nas 601 56 59 57 lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy.

Twój numer nie będzie wykorzystany w celach marketingowych, a tylko do jednorazowego oddzwonienia.

W dniu dzisiejszym 4 osoby zamówiły już oddzwonienie
POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM PRIME WATER

O firmie

prime-water-logo

Jonizatory wody producent Prime

Prime Water CO. LTD jest południowo-koreańskim producentem jonizatorów marki Prime.

Jonizatory produkowane są przez zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i produkcji urządzeń do filtracji i jonizacji wody, w oparciu o najnowsze technologie na rynku.

Naszą misją jest dostarczanie urządzeń spełniających najwyższe standardy i dostarczających wodę alkaliczną o najwyższych parametrach dla jonizatorów wody. Dlatego jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy do produkcji jonizatorów zasilacz SMPS o mocy aż 450 Watt. Jesteśmy także producentem pierwszego na świecie i jedynego modelu jonizatora wyposażonego w aż 13 płyt jonizujących.

W 2016 roku wprowadziliśmy na rynek nową serię jonizatorów modele PRIME 701-S – 1301-S, które oprócz bardzo dobrych parametrów jonizacji charakteryzuje łatwość obsługi i ergonomia dzięki zastosowaniu w wersji podblatowej baterii elektronicznej PRIME FAUCET, która jest kompatybilna z każdym modelem naszego jonizatora.

Głównym rynkiem docelowym dla urządzeń produkowanych przez Prime Water CO LTD są USA, Kanada, Australia i Wielka Brytania, gdzie urządzenia dostępne są pod marką Life Water.

logo_ost_hq

Water Star jest autoryzowanym dystrybutorem i bezpośrednim importerem produktów marki Prime Water w Polsce, zapewniającym także serwis jonizatorów.

Nasze doświadczenie w zakresie sprzedaży jonizatorów oraz urządzeń do uzdatniania wody zaowocowało nawiązaniem współpracy z producentem marki Prime Water.

Modele Prime Water jako jedyne jonizatory w Polsce, posiadają polski atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego dla materiałów jonizatora mających kontakt z wodą oraz atest BPA FREE.

Atest higieniczny PZH jest świadectwem, że przedstawiony do oceny wyrób, podczas stosowania zgodnego z zaleceniami producenta, nie wpływa negatywnie na zdrowie i środowisko.

Jonizator atest

.

CERTYFIKAT BPA FREE

Elementy, z których wykonane są przyłącza wody w jonizatorach Prime Water nie zawierają BPA (bisfenol A), związku o właściwościach szkodliwych dla zdrowia, który wykorzystywany jest masowo w produkcji plastikowych butelek do wody.

BPA free, woda filtry do wody

Brak BPA w składzie został potwierdzony testami oraz certyfikatem firmy badawczej SGS.